Pictures Celebrity ClothesOthersSerials6.kolo SONBarvy TADY

3.kolo SONBlogu TADY

Hlasni pro marci plsTADY aTADY a TADY pro blog 9

Foto měsíce březen TADY

Chceš jmenovku? TADY

Chceš animačku? TADY

Reklamy pište SEM

Chceš být mým SB? TADY

New moon, film k zhlédnutí ZDE


Jsem Online

Fotka měsíce únor:


Edward je zachráněn

30. listopadu 2009 v 10:25 |  Twilight
V davu se najednou udělalo místo - spatřila jsem před sebou bublinu v prostoru. Naléhavě jsem se k ní tlačila a dokud jsem si neodřela holeně o cihly, nedošlo mi, že uprostřed náměstí stojí široká čtvercová fontána.
Málem jsem plakala úlevou, když jsem přehodila nohu přes okraj a utíkala vodou, která mi sahala po kolena.


Stříkalo to všude kolem mě. I v tom slunci byla voda studená a řezala jako žiletky. Ale fontána byla velmi široká: mohla jsem tak přeběhnout střed náměstí za pouhých několik vteřin.
Nezastavila jsem se, když jsem narazila na protější konec - použila jsem nízkou zídku jako odrazový můstek a vrhla jsem se do davu.

free image host

Teď jsem ho spatřila. A viděla jsem že on mě nevidí.Tentokrát to byl opravdu on, žádná halucinace. A já jsem si uvědomila jak byly moje přeludy chabé: ve skutečnosti vypadal mnohem líp.
Stál tam, nehybný jako socha, jenom pár kroků od ústí uličky. Oči měl zavřené, pod nimi fialové kruhy, paže volně natažené podél boků, dlaně otočené dopředu.

free image host


Hodiny odbili a on udělal velký krok ke světlu.

free image host

,,Ne!" zakřičela jsem. ,,Edwarde podívej se na mě!"
Neposlouchal, zlehýnka se usmál. Zvedl nohu, aby udělal krok, který ho postaví přímo do slunce.
Narazila jsem do něj tak tvrdě, že by mě ta síla srazila k zemi, kdyby mě jeho paže nezachytily a nezvedly.

free image host

,,Edwarde," snažila jsem se popadnout dech, ale nevydala jsem ani hlásku. ,,Musíš jít zpátky do stínu. Musíš se pohnout!"
Zdál se udivený. Zlehka mi přejel rukou po tváři. Zdálo se, že si nevšiml, že se snažím zatlačit ho zpátky.

free image host


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama