Pictures Celebrity ClothesOthersSerials6.kolo SONBarvy TADY

3.kolo SONBlogu TADY

Hlasni pro marci plsTADY aTADY a TADY pro blog 9

Foto měsíce březen TADY

Chceš jmenovku? TADY

Chceš animačku? TADY

Reklamy pište SEM

Chceš být mým SB? TADY

New moon, film k zhlédnutí ZDE


Jsem Online

Fotka měsíce únor:


O Zvířatech

6. října 2009 v 14:13
Letí vrána po lese, když vtom narazí do stromu,
Za chvíli se zvedne, otřepe se a říká: " Vrkůů, kykyriký,
čimčararáá.." nebo jak to bylo?

Krteček se vyhrabe uprostřed New Yorku a říká: "Já jsem krteček, chci vás okrást, mám s sebou lopatičku a kyblíček a nebojím se to použít." Newyorčané mu říkají: "Krtečku, my jsme tady strašně chudí, neměl bys ani co ukrást. Běž do Velké Británie, tam jsou strašně bohatí, tam mají královnu." Tak krteček kývne a prohrabe se do Londýna na Trafalgar Square a říká: "Já jsem krteček, chci vás okrást, mám s sebou lopatičku a kyblíček a nebojím se to použít." Londýňané mu ale říkají: "Krtečku, my jsme tady hodně chudí, ale dáme ti jednu radu. Běž do České republiky, tam jsou tak bohatí, že neví, co s penězi." Krteček váhá, moc se mu nechce, ale nakonec se přce prohrabe do Prahy na Václavák a říká: "Já jsem krteček, chci vás okrást a . . . . . . do prdele, kde mám lopatičku a kyblíček?"


Tučňák a zebra jdou k fotografovi a stěžují si. "My jsme chtěli barevnou fotku, ne černobílou! " "Vždyť jsem vám ji udělal!" "Tak proč jsme na ní černobílý?"


Setkají se tři netopýři a chlubí se ...
První (celou hlavu ma od krve) říká: "Vidíte tamhle tu kozu jak tam krvácí?"
"no ... vidíme" odpoví mu ostatní
"Tak to je moje práce" chlubí se první netopýr
Druhej (celou hlavu a tlapičky má od krve) říká: "Vidíte támhle tu kravu?"
"No ... vidíme" odpoví mu ostatní
"Tak to je moje práce" chlubí se druhý netopýr
A třeti ... který je celý od krve říká: "Vidíte tamhle toho medvěda?"
"No ... vidíme" odpoví mu ostatní
"Tak já jsem jeho práce!"


Pán si koupí papouška, který pořád říká: "Já jsem kurva kurevská a dám každému." Papoušek to pořád opakuje až má pán dost.. Jednou potká na cestě pana faráře a ptá se ho. "Pane faráři můj papošek pořád sprostě nadává co s ním mám dělat?" pan farář řekne že má doma dva papoušky, kteří se pořád jen modlí.. Pan se sprostým papouškem souhlasí a hned ji přinese k panu faráři. Jak dají papouščí sammičku do klece tak jeden z modlících papoušku vykřikne "Hej Pepo už se nemodli naše modlitbi byli konečně vyslišeny."


Povída takhle kočka praseti: "Já vím co z tebe bude, až vyrosteš!"
"Jo? Tys četla můj horoskop?"
"Ne, kuchařku!"


Potká prcek cvrčka a ptá se ho: "Tak co cvrčku, co děláš?" "Cvrkám. A co ty?" "Ále... Už mi to nějak nejde"


Myska, ktera se jmenuje Myska chce preskocit obrovskou jamu ... nepreskoci, spadne, zabije se. Myska, ktera se jmenuje Myska Myska prijde k jame a rika: "kdyz to Myska nepreskocila, tak ja Myska Myska to urcite preskocim" .. nepreskoci, spadne,zabije se. Myska, ktera se jmenuje Myska Myska Myska rika: "kdyz to Myska ani Myska nepreskocily, tak ja Myska Myska Myska to urcite preskocim" .. nepreskoci, spadne, zabije se. Pprijde liska, ktera se jmenuje Liska, rika: "kdyz to Myska ani Myska Myska ani Myska Myska Myska nepreskocily, tak ja Liska to urcite preskocim" .. nepreskoci, spadne, zabije se. Prijde liska, ktera se jmenuje Liska Liska, rika: "kdyz to Myska ani Myska Myska ani Myska Myska Myska ani liska nepreskocily, tak ja Liska Liska to urcite preskocim" .. nepreskoci, spadne, zabije se. Prijde liska, ktera se jmenuje Liska Liska Liska, rika: "kdyz to Myska ani Myska Myska ani Myska Myska Myska ani Liska ani Liska Liska nepreskocily, tak ja Liska Liska Liska to urcite preskocim" .. nepreskoci, spadne, zabije se. Prijde medved, ktery se jmenuje Medved a povida: "kdyz to Myska ani Myska Myska ani Myska Myska Myska ani Liska ani Liska Liska ani Liska Liska Liska nepreskocily, tak ja Medved to . . . . . . obejdu"


Co to je? Černý, bílý, černý, bílý, černý, bílý, černý.....
Tučňák válející sudy.
Co to je? Černý, červený, černý, červený, černý, červený, černý.....
Opařený tučňák válející sudy.


Zvířátka mají všude po lese nakakáno a tak se rozhodla, že si to uklidí a už tam nebudou kakat. Tak to uklízejí jenže medvěd to nemůže vydržet, tak si zajde za strom a tam se vykaká. Jenže tam jde kontrola a medvěd vezme to hovno do rukou a kontrola řekne: "Medvěde, co to máš v rukách?" a medvěd řekne "nic" "co to tam máš?" "nic, jen motýla," "a ukážeš nám ho?" Tak medvěd rozevře ruky a řekne: "Uletěl a ještě se mi to hovado tady vysralo."


Jde medvěd za zajícem a řekne mu: "Pojď se mnou na diskotéku" a zajíc na to "Ne nejdu ještě by mě tam někdo tak malýho zbil!" Medvěd ho nakonec překecá a u v chodu vidí zajíc velblouda a řekne: "Ne já tam nejdu, dívej jaký boule udělali koňovi."


Víte co na jaře řiká jedna housenka druhé, když vidí motýla? ... Do toho rogala mě nikdy nedostanou!


Jsou tři prasátka a jedno se rozpláče a přijde za ním jiné prasátko a ptá se ho: "Proč pláčeš?" ..... Když moje meminka je svině ..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama