Pictures Celebrity ClothesOthersSerials6.kolo SONBarvy TADY

3.kolo SONBlogu TADY

Hlasni pro marci plsTADY aTADY a TADY pro blog 9

Foto měsíce březen TADY

Chceš jmenovku? TADY

Chceš animačku? TADY

Reklamy pište SEM

Chceš být mým SB? TADY

New moon, film k zhlédnutí ZDE


Jsem Online

Fotka měsíce únor:


Herci a jejich vlastnosti

22. října 2009 v 18:56 |  Comeback

Simona Babčáková - Simona Bůčková

9. října 2008 v 21:33 | demiska | Comeback - herci
Jako Simona Babčáková :

Povolání: herečka
Věk: 35
Datum narození: 21. 02. 1973
Místo narození: Šumperk, Československo
Znamení: Ryby

Jako Simona Bůčková :
Drsná, životem vycepovaná barmanka. Matka dvojčat Saši a Lexy. Samoživitelka, která ví, že co si nezařídí, to nemá, spoléhá především sama na sebe a umí v tom chodit. Zejména Tomáš si k ní chodí pro rady a uklidnění. Manžel od ní utekl a vzal si s sebou kromě dětí všechno, co pobral. Simona prakticky pořád pracuje ve své Hospodě u Jezevce, takže má na své děti minimum času. Pro hrubé slovo nejde daleko.

Matouš Ruml - Alexandr Bůček

9. října 2008 v 21:28 | demiska | Comeback - herci
Jako Matouš:

Povolání: herec
Věk: 23
Datum narození: 4. 10. 1985
Místo narození: Praha,Československo
Znamení: Váhy


Jako Alex:
Lexa je Sašino o 4 minuty starší dvojče. Na rozdíl od sestry mu nechybí sebevědomí ani odvaha, spíše naopak, příroda mu však ubrala někde jinde. Podle Ivy je Lexa pako a debil, a vlastně není daleko od pravdy. O co víc je Lexa neschopnější, o to větší chuť má vrhat se do věcí po hlavě. Je přesvědčený, že s ním Iva jednou bude chodit, jen jí to prostě ještě nedošlo. S radostí čerpá nové podněty; když si jej Ozzák vybere jako učedníka své svérázné životní filozofie, neváhá ani vteřinu a vrhne se po hlavě do "studia".

Marie Doležalová - Saša Bůčková

9. října 2008 v 21:25 | demiska | Comeback - herci
Jako Marie :

Povolání: herečka
Věk: 21
Datum narození: 24. 01. 1987
Místo narození: Karviná, Československo
Znamení: Vodnář
Jako Saša :
Saša, je Ivina nejlepší kamarádka. Bydlí přes chodbu a moc toho nenamluví, už si totiž zvykla, že ji málokdy někdo poslouchá. Nemůže se ubránit dojmu, že ji všichni přehlížejí, světlo se zřejmě kolem ní tak zvláštně láme, že není vidět. Má pocit, že je v životě předurčena k prohrám, a každá událost, ke které kolem ní dojde, ji v tom pocitu jenom utvrdí. Smůla se jí lepí na paty jako psí exkrementy v parku, ale ona se kvůli tomu nerozčiluje. Má ráda školu, ale snaží se to utajit, aby ji spolužáci nezlynčovali.

Dana Batulková - Marcelka Divičová

9. října 2008 v 21:20 | demiska | Comeback - herci
Jako Dana:

Povolání: Herečka
Věk: 50
Datum narození: 16. 03. 1958
Místo narození: Praha, Československo
Znamení: RybyJako Marcelka :
Někdejší fanynka Tomiho Paciho se po letech vynořila z anonymity jako finančně zajištěná zralá žena, aby svému idolu nezištně splatila vše, co jí svými písněmi dal. Většina lidí už na Tomiho dávno zapomněla, ale ona ne. Dodnes si živě vybavuje vyprodaný koncert ve Slaném, kde se svému idolu přiblížila takřka na dotek. Když ho po dvaceti letech spatří již trochu opotřebovaného, ihned ví, kterým směrem napřít svoji aktivitu. Usoudí, že Tomášův obchod s deskami potřebuje stůj co stůj dát do pořádku a okamžitě se dá do práce, ať už se to někomu líbí nebo ne.

Kristýna Leichtová - Iva Pacovská

9. října 2008 v 21:16 | dmiska | Comeback - herci
Jako Kristýna:

Povolání: herečka
Věk: 23
Datum narození: 14. 09. 1985
Místo narození: Československo
Znamení: Panna

Jako Iva :
Tomášova jediná dcera bohužel vyrůstala bez matky, ale za to s dobrosrdečným otcem Tomášem, který vyměnil koncertní šňůru za šňůru prádelní, aby mohl věšet pleny. Díky Ozzákovi Iva poslouchala místo ukolébavek Led Zeppelin a místo do zoo jezdila na rockové festivaly, kde se stejně pohybuje mnoho individuí zvířatům dost podobných. Zatímco její dospívající vrstevnice mají plnou hlavu módy, kluků, tance, diet a bohužel i halucinogenních látek, Iva se stará o domácnost a na to ostatní jí zbývá žalostně málo času. O Tomášově popové kariéře toho moc neví, ale někde uvnitř bytostně cítí, že je to tak lepší

Martin Dejdar - ,,Ozzák" František Pacovský

9. října 2008 v 21:13 | demiska | Comeback - herci
rodinnéhoJako Martin :

Povolání: herec, moderátor
Věk: 43
Datum narození: 11. 03. 1965
Místo narození: Vysoké Mýto, Československo
Znamení: Ryby

Jako Ozzák :
Tomášův starší bratr, který celý svůj život zasvětil tvrdému rocku. Jeho skupina Krakatice, do které se mu podařilo zlanařit pouze svého bratra, to nedotáhla ani k prvnímu koncertu. Když Tomáš Krakatici opustil a začal zpívat pop, Ozzák se zařekl, že už s ním nikdy v životě nepromluví. Několik let mu to dokonce vydrželo, ale narození Tomášovy dcery Ivy ho přitáhlo zpátky do hnízda. Dobrosrdečný Tomáš ho zaměstnal ve své prodejně desek. Jenže Ozzák je velmi svérázný prodavač, který striktně rozděluje hudbu na dobrou a špatnou - tu špatnou prodávat nechce a tu dobrou rozdává i zadarmo.

Tomáš Matonoha - Tomáš Pacovský

9. října 2008 v 21:10 | demiska | Comeback - herci
Jako Tomáš Matonoha :
Povolání: herec
Věk: 52
Datum narození:
27. 03. 1957
Místo narození: Kremnica, Československo (Slovenská republika)
Znamení: Beran


Jako Tomáš Pacovský :
Kdysi v pop music mířil k metám nejvyšším, jeho fotografie visela nad postelí nejedné fanynky i fanouška, plnil diskotéky i kapsy svého manažera, pak ale propadla jeho druhá deska a šoubyznys ho zavrhl jako přísný otec svého zlobivého synka. Z bludiště zmařené kariéry ho vyvedla až dcera, která se mu narodila a o kterou se musel záhy starat sám s bratrem Ozzákem. Na šoubyznys zanevřel, upnul se na rodinu a na svůj obchod s deskami. Touží už jenom po klidu a sklence dobrého vína, ale jeho tužbám jaksi není dopřáno.

OMLUVA !!! Nebyl to Tomáš Hanák ale Matonoha !!!! A všichni co si na mě vylili zlost - doufám že je vám teď líp a nebudete urážet jiný blogery kvůli takové debilní chybě ! Jsou tisíckrát důležitější věci než TATO !
A děkuji všem co mě na to upozornili normálně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama